Strategia działania

PCC Intermodal S.A. to wiodący operator na rynku przewozów intermodalnych w Polsce i innych krajach Europy Środkowej. Misją PCC Intermodal jest budowanie pozycji lidera krajowych i międzynarodowych usług intermodalnych w oparciu o najwyższe standardy jakości obsługi klienta, dbając o spełnienie wymogów bezpieczeństwa i monitorując procesy realizowane w obszarze transportu kolejowego.

Celem spółki jest ograniczenie w Polsce transportu samochodowego kontenerów na duże odległości i przeniesienie ich transportu z dróg na tory kolejowe. Łącząc doświadczenie pracowników z nowoczesnymi metodami zarządzania oraz korzystając z najlepszych rozwiązań w zakresie operacji terminalowo-transportowych PCC Intermodal S.A. zamierza zostać wiodącym operatorem logistycznym na krajowym i środkowoeuropejskim rynku przewozów intermodalnych.

Łączymy doświadczenie i profesjonalizm ze sprawdzonymi metodami zarządzania, korzystając przy tym z nowoczesnych rozwiązań w zakresie operacji terminalowo-transportowych. Jesteśmy mocnym i stabilnym ogniwem w łańcuchu dostaw. Zabiegamy o to, by każdy podmiot naszego otoczenia widział w nas lidera przewozów kontenerowych w ramach transportu intermodalnego. Chcemy, by nasza działalność była rozumiana jako nieustanne dążenie do doskonałości. Zapewniamy regularne połączenia w transporcie kontenerów, aby odpowiedzieć na wyzwania, jakie każdego dnia stawiają przed nami klienci. Tworzymy i rozwijamy organizację, której działalność w pełni współgra z potrzebami zgłaszanymi przez rynek.