Rozkład regularnych połączeń intermodalnych

PCC Intermodal organizuje transport kontenerów w oparciu o regularną sieć połączeń kolejowych pomiędzy polskimi i europejskimi portami morskimi, a terminalami zlokalizowanymi w głębi lądu. Obecnie Spółka uruchamia miesięcznie 500 regularnych pociągów kontenerowych.

Sieć regularnych połączeń Spółki obejmuje europejskie porty morskie oraz lądowe terminale przeładunkowe, z których organizowane są odwozy samochodowe bezpośrednio do drzwi klienta.

Regularne połączenia na linii z/do Rotterdamu – CODZIENNY SERWIS

Regularnie 8 x w tygodniu, rozkładowe pociągi intermodalne podróżują na linii NL-PL. Serwis wyróżnia się niezawodnością i punktualnością (99,9%). Wysokiej jakości serwis i porównywalny, z długodystansowym transportem drogą, czas przejazdu są możliwe dzięki pracy doświadczonego zespołu i dobrej współpracy z przewoźnikiem Rurtal Bahn. Transit time z centralnej Polski do Rotterdamu (combi Terminal Twente) wynosi poniżej 30 h.

W celu sprawdzenia aktualnego rozkładu jazdy pociągów skontaktuj się z działem Obsługi Klienta.

ANTWERPIA – 6 razy w tygodniu

PCC Intermodal zapewnia serwis intermodalny do Antwerpii.
3 razy w tygodniu via terminal CTT Rotterdam. Odcinek pomiędzy Rotterdamem a Antwerpią prowadzony jest połączeniem barkowym przez PSA Antwerp.

3 razy w tygodniu via terminal DIT Duisburg. Odcinek pomiędzy Duisburgiem a Antwerpią obsługiwany jest pociągiem.
W celu sprawdzenia aktualnego rozkładu jazdy pociągów skontaktuj się z działem Obsługi Klienta.

HAMBURG regularny serwis intermodalny – 6 razy w tygodniu!

Niezawodny transport kontenerów z portu w Hamburgu do najbardziej strategicznych regionów w Polsce. Połączenie z największym portem w Niemczech (Hamburg: CTA, CTB, Eurogate) jest dynamicznie rozwijającym się produktem w ramach siatki regularnych połączeń intermodalnych PCC. Czas transportu wolumenu na linii Centralna Polska- Hamburg wynosi około 12 h.

W celu sprawdzenia aktualnego rozkładu jazdy pociągów skontaktuj się z działem Obsługi Klienta.

DUISBURG regularne połączenia z/do Duisburga 4 razy w tygodniu

Elastyczność i optymalizacja procesów transportowych. Od stycznia 2016 PCC Intermodal zwiększyła częstotliwość połączeń do 4 regularnych serwisów tygodniowo pomiędzy Polską a zagłębiem Ruhry. Z Duisburga pociągi do Kutna wyjeżdżały w nocy: wtorek, środa, piątek i sobota. Serwis dwa razy w tygodniu prowadzony był przez terminal w Poznaniu Franowie.

Od połowy czerwca 2018 roku PCC Intermodal SA gwarantuje (codziennie) 5 razy w tygodniu regularne  połączenie intermodalne, dzięki czemu ze wszystkich najważniejszych regionów w Polsce można sprawnie dostarczyć skonteneryzowane towary do Duisburga i jego bezpośrednich okolic.

W celu sprawdzenia aktualnego rozkładu jazdy pociągów skontaktuj się z działem Obsługi Klienta.

GDYNIA/ GDAŃSK pociągi intermodalne z terminali w głębi lądu do polskich portów – łącznie 24 połączenia w tygodniu

Spółka realizuje codzienne, regularne połączenia kolejowe z portów morskich Gdańska (DCT), i Gdyni (GCT, BCT) do terminali zlokalizowanych w strategicznych z punktu widzenia rozwoju gospodarczego regionach Polski: Centralna Polska, Górny i Dolny Śląsk, Podkarpacie.

W celu sprawdzenia aktualnego rozkładu jazdy pociągów skontaktuj się z działem Obsługi Klienta.

Brześć – regularne połączenie kolejowe 2- 3 pociągi tygodniowo!

W ramach siatki połączeń PCC Intermodal, via hub przeładunkowy na granicy PL/ BY (Brześć) klienci zainteresowani regularnym transportem kontenerów w korytarzu Wschód-Zachód mają możliwość dowieźć swoje ładunki w relacji Zachodnia Europa – Białoruś/Rosja/Mongolia/Kazahstan/Chiny/Japonia/Korea i v.v..Transport z/do Brześcia od 2013 roku funkcjonuje w regularnej siatce połączeń PCCI 3 razy w tygodniu. Dodatkowo oferujemy kompleksową obsługę dokumentacyjną i organizacyjną.

Więcej informacji można uzyskać pisząc na adres: east.intermodal@pcc.eu

PCC Intermodal dostarcza klientom rozwiązania szyte na miarę. Nowe kierunki w sieci regularnych połączeń intermodalnych powstają za sprawą pojawiających się potrzeb rynkowych, modernizacji i inwestycji w infrastrukturę. Jeśli nie znajdujesz obecnie w sieci PCCI terminu/połączenia na interesującej Cię trasie, skontaktuj się z naszymi logistykami – znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Kontakt: bac.intermodal@pcc.eu

https://www.pccintermodal.pl/kierunki-rozwoju/