W ubiegły czwartek na terenie Terminalu kontenerowego PCC Intermodal S.A. w Brzegu Dolnym ponad 400 osób świętowało 10 lat firmy
– PCC Intermodal S.A. Spółka od dekady bardzo dynamicznie się rozwija. W 2009 roku jako pierwsza z branży z sukcesem debiutowała na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Podjęliśmy się wyzwania budowy nowoczesnych terminali przeładunkowych w głębi lądu. I dotrzymaliśmy słowa! W tym roku na urodziny ufundowaliśmy sobie i naszym klientom trzy wspaniałe prezenty. Ukończenie inwestycji na terenie naszych Terminali w Centralnej Polsce, na Dolnym i Górnym Śląsku.

W czerwcu Firma świętowała ukończenie procesu inwestycyjnego w Kutnie. Z końcem września uruchomiła po rozbudowie terminal Brzeg Dolny, a jeszcze przed końcem roku planuje prezentację rozbudowanego terminalu w Gliwicach. Dzięki tego typu inwestycjom intermodal w Polsce zyskuje zupełnie nową jakość! Uroczystość rozpoczęła się krótką częścią oficjalną na obiekcie. Zarząd Spółki opowiedział gościom w kilku zdaniach najciekawsze momenty 10-letniej historii firmy, za wspólną zespołową pracę podziękowali Zarządowi i pracownikom właściciel Grupy Kapitałowej oraz Przewodniczący Rady Nadzorczej. Słowo podziękowania za wkład w rozwój regionu, usłyszeliśmy również od Przedstawiciela Urzędu Marszałkowskiego.

Goście mogli skosztować 4,5 metrowego tortu w kształcie pociągu z 10 wagonikami z kontenerami, każdy osobiście przeciął wstęgę na znak uruchomienie inwestycji po rozbudowie, po czym autokarami wszyscy uczestnicy udali się na nieoficjalną część urodzinowej imprezy. W Pałacu w Brzeźnie, w pięknych okolicznościach przyrody, słuchając w tle muzyki na żywo, goście bawili się do północy grając w golfa obserwując pokazy bramańskie, degustując i próbując swoich sił w live cooking.