To już 15 lat od momentu gdy PCC Intermodal uruchomiło pierwszy intermodalny pociąg. Wszystko zaczęło się w 2005 roku, kiedy to regularny pociąg z kontenerami wyruszył z Brzegu Dolnego
na Północ do Terminalu w Świnoujściu. Od tego czasu zarówno w relacjach krajowych jak i międzynarodowych zbudowaliśmy sieć regularnych, codziennych połączeń intermodalnych. Uruchamiamy rocznie ponad 5000 pociągów intermodalnych między Polską a Niemcami, Holandią, Belgią i Białorusią i dalej na wschód.

Korzystając z rozwiązań intermodalnych, w ostatniej dekadzie klienci korzystający z naszych usług przyczynili się do redukcji emisji CO2 do atmosfery o ponad półtora miliona ton!  www.pccintermodal.pl/green-way

Dziś stawiamy sobie kolejne wyzwanie: 1500000 km na 15-lecie PCC Intermodal – świętuj z nami 15 urodziny, i dołóż swoje kilometry do puli.

Uwielbiacie aktywnie spędzać czas? Biegacze, rowerzyści a może fani nordic-walking?! Przyłącz się do naszego wyzwania! Rejestrujcie swoje treningi na Endomondo (https://www.endomondo.com/challenges/44139900) i zbierajcie kilometry – to będzie dla nas najlepszy prezent na 15-lecie!

Przygotowaliśmy dla Was 1500 nagród. Dodatkowo dla 3 osób, które na naszym Fanpage pod postem konkursowym umieszczą swoje zdjęcia podczas zbieranie kilometrów do rywalizacji mamy pomarańczowe zegarki sportowe. Wygrywa najbardziej pomarańczowe ujęcie.
Akcja trwa przez całe wakacje od 15 lipca do 15 września.

Zostaw samochód w domu i rusz się! Spalaj swoje kalorie – nie paliwo do atmosfery 😉

Regulamin wyzwania